آدرس: اصفهان تلفن: ۰۳۱۹۵۰۲۵۰۰۲ داخلی ۷۸۰ ; تلفن همراه: ۰۹۳۰۶۳۴۶۸۰۰

فروش سرور و قطعات سرور

با ارائه بهترین سرورها و قطعات جانبی آن در خدمت شما هستیم...

مشاوره رایگان

عوامل زیادی در انتخاب یک سرور مناسب موثر هستند. کارشناسان ما برای انتخاب بهترین گزینه ها در کنار شما هستند.

گارانتی معتبر قطعات

فهام پردازش پیشتیبان شما در انتخاب سرور با قطعات مناسب برای شما می باشد،ما کیفیت و کارایی سرور شما را تضمین میکنیم.

حمل سریع و تحویل به موقع

ما برای دسترسی سریعتر متقاضیان محترم روش های ارسال متنوع کالا بر حسب نوع سفارش در کمترین زمان ممکن را در نظر گرفته ایم.

معرفی انواع سرورهای HP

یک زیر ساخت حرفه ای با قابلیت انعطاف پذیری زیاد، موجب افزایش کارایی شده و ویژگی های جدید را به زیر ساخت های شما خواهد داد، همچنین راه استفاده از فناوری های جدید در آینده را نیز فراهم خواهد کرد و شما میتوایند با یک انتخاب مناسب سرور ی برای پوشش نیازهای خود تامین کنید.

سرورهای HP همواره جزء بهترین محصولات بوده و از جمله این زیرساخت ها محسوب می گردد. این سرورها به همراه گروهی از ابزارهای گوناگون برای مدیریت ، ذخیره سازی اطلاعات و تچهیزات جانبی، قابلیت ارائه سرویس های مورد نیاز برای سازمانها و محیط های کاری با کیفیت بالا را دارا می باشد.سرورهای رده Proliant به سه گروه Rackmount و Tower و Blade تقسیم شده اند. سرورهای Tower و Rackmount در مدلهای۱۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ ارائه می گردند.

سرورهای سری DL

سرورهای سری ML

سرورهای سری Blade

معرفی انواع سرورهای DELL

شرکت مطرح DELL از تولید کنندگان بنام قطعات و سرورهای کامپیوتری میباشد.

در زیر مروری بر سرورهای تولید Dell کرده ایم. مدل‌های مختلفی به صورت Tower Server،Rack Serverو یا Modular Infrastructure وجود دارند. در طرح نام‌گذاری فعلی, سرورهای Tower با حرفT،سرورهای رک توسط R و سرورهای ماژولار با حرف M نام گذاری شده اند. Rack سرورها بسته به ارتفاع فیزیکی مختلفشان در واحد رک باحرف U عنوان می‌شوند. بیشتر سرورهای مدرن به صورت U یا U با شماره های بالاتر مثل۲U طراحی و ساخته شده اند.از جدیدترین تولیدات سری T و R میتوان به انواع مدل سری PowerEdge اشاره کرد.

PowerEdge Rack Servers

PowerEdge Tower Servers

Modular Infrastructure Servers

ارائه انواع هارد سرور و قطعات جانبی

همواره تهیه انواع قطعات اورجینال با گارنتی برای سرورها،قطعاتی مثل انواع هارد و رم سرورها، پاور سرور،باتریRaid Controller و … از مواردی مهمی هستند که تهیه آن ها کارشناسان فنی و مسئولین IT سازمان ها و شرکت ها را درگیر خود میکنند.در این راستا فهام پردازش اقدام به تهیه و ارائه سریع این قطعات برای شما متقاضیان محترم نموده است.

انواع هارد سرور

انواع رم سرور

انواع پاور و Raid Controller

سایر خدمات ما

ما منتظر تماس شما هستیم